Remescar – skuteczny krem na zmarszczki mimiczne?

Zmęczenie, stres, zanieczyszczenie powietrza, niesprzyjające warunki atmosferyczne, brak snu, źle zbilansowana dieta… długo by wyliczać czynniki, które sprzyjają powstawaniu oznak starzenia, takich jak zmarszczki, cienie i worki pod oczami. Niestety trudno zmienić nam tryb życia aby tego uniknąć. Z pomocą nadchodzą firmy kosmetyczne i farmaceutyczne, które sukcesywnie wypuszczają na rynek specjalistyczne kremy pod oczy, kremy przeciwzmarszczkowe, a nawet liftingujące. Niejednokrotnie są one niewystarczające i problem z workami pod oczami zostaje rozwiązany dopiero w gabinecie kosmetycznym za pomocą drogich zabiegów. Jednak przed taką ostatecznością może nas uchronić nowość: Remescar Krem na worki i cienie pod oczami jakości medycznej.

Z racji, że producent (firma Sylphar z siedzibą w Belgii) oferuje zwrot pieniędzy w przypadkach niezadowolenia z produktu można wnioskować, że za nazwą Remescar kryje się coś wyjątkowo skutecznego. Jak się okazuje krem pod oczy Remescar został poddany badaniom klinicznym, które wykazały, że już po jednym nałożeniu pozwala skutecznie i szybko zredukować występowanie worków i cieni pod oczami nawet do 75%.

Remescar Worki i cienie pod oczami – efekty działania:

  • poprawa napięcia skóry
  • redukcja ilości płynu nagromadzonego pod oczami
  • redukcja widoczności drobnych zmarszczek

Za takie efekty stosowania kremu Remescar odpowiada unikalny i innowacyjny skład. Naturalna glinka mineralna, stosowana powszechnie w kremach oraz maseczkach do twarzy przylega bezpośrednio do komórek skóry, tworząc mikrostrukturalną sieć, która poprawia naprężenie skóry pod oczami. Kompleks bi-peptydowy wpływa na przepuszczalność naczyń krwionośnych dookoła oczu, dzięki czemu zapobiega gromadzeniu się płynu pod oczami. To wywołuje efekt przeciwobrzękowy oraz hamowanie nadmiernego gromadzenia wody. Krem Remescar zawiera też specjalny oktapeptyd, który wpływa na mikroruchy nerwowo-mięśniowe skóry pod oczami. Osłabia skurcz przez co mięsień ulega rozluźnieniu, a to z kolei zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz cieni pod oczami. Wisienką na torcie jest innowacyjna technologia EYESYL, która rozpoznaje najbardziej problematyczne obszary skóry i działa w ich obrębie. Wydaje się to być nieprawdopodobne ale badania kliniczne udowodniły skuteczność kremu na worki i cienie pod oczami Remescar.

Warta uwagi jest również kontrola jakości wytwarzanych kosmetyków zgodna z wymaganiami norm ISO oraz przepisami dotyczącymi wytwarzania wyrobów medycznych. Ponad to linia kosmetyków Remescar dostępna jest w kilkunastu innych krajach całego świata, gdzie pomaga kobietom i mężczyznom zmniejszać widoczność oznak zmęczenia i starzenia się skóry pod oczami.

Skuteczność kremu Remescar potwierdzają też pierwsze opinie pojawiające się w internecie, np: klientka apteki Olmed napisała:

„Ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu Remescar. Wcześniej próbowałam wieloma sposobami pozbyć się tych cieni pod moim oczami. Już nawet byam gotowa pójść do chirurga, ale na szczęście ten krem mnie uratował od zabiegu no i od cieni :)” ~Pani Magda, Warszawa.

Podsumowując skóra pod oczami jest chyba najbardziej wrażliwym obszarem skóry więc wymaga też specjalnego traktowania. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji skóry wokół oczu cała twarz nabierze blasku, będzie wyglądać na wypoczętą, pełną energii i blasku. Co jest szczególnie istotne, gdy kompleksy wywołane przez worki pod oczami i zmarszczki odbierają nam pewność siebie i zaniżają samoocenę. Cena Remescar Worki i Cienie pod oczami nie jest wygórowana, a krem jest bardzo wydajny więc może warto spróbować, gdy już inne metody zawiodły? W końcu większość kobiet przyzna, że poszukiwanie idealnego kremu/kosmetyku to wiele lat podejmowanych prób i niestety popełnianych błędów…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.